Y0785285R000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0785285R000B9L
Description
-55℃~+125℃ 285Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS