Y0785163R771T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0785163R771T9L
JLCPCB Part #
C1496848
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 163.771Ω 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS