Y078513R8510B9L
MFR.Part #
Y078513R8510B9L
JLCPCB Part #
C1463541
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 13.851Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS