Y078513K0000B0L
MFR.Part #
Y078513K0000B0L
JLCPCB Part #
C1463480
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS