Y0785111R673T9L
MFR.Part #
Y0785111R673T9L
JLCPCB Part #
C1482583
Description
-55℃~+125℃ 111.673Ω 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS