Y010410K0000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y010410K0000T9L
JLCPCB Part #
C1493690
Package
Plugin,D12.7xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 1W ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS