Y0101240K000F0L
MFR.Part #
Y0101240K000F0L
JLCPCB Part #
C1494002
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 240kΩ 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS