Y01011K44000F0L
MFR.Part #
Y01011K44000F0L
JLCPCB Part #
C1495186
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.44kΩ 1W ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors