Y0101120R000B9L
MFR.Part #
Y0101120R000B9L
JLCPCB Part #
C1483897
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 1W ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS