Y00982K43000V9L
MFR.Part #
Y00982K43000V9L
JLCPCB Part #
C1492092
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.43kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS