Y00773K33330T0L
MFR.Part #
Y00773K33330T0L
JLCPCB Part #
C1486153
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 3.3333kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors