Y00753K90000B0L
MFR.Part #
Y00753K90000B0L
JLCPCB Part #
C1467214
Description
-55℃~+125℃ 3.9kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors