Y00752K39770T0L
MFR.Part #
Y00752K39770T0L
JLCPCB Part #
C1464084
Description
-55℃~+125℃ 2.3977kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors