Y00752K00200T9L
MFR.Part #
Y00752K00200T9L
JLCPCB Part #
C1464314
Description
-55℃~+125℃ 2.002kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS