Y00751K80000B9L
MFR.Part #
Y00751K80000B9L
JLCPCB Part #
C1461434
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS