Y007512K5890T9L
MFR.Part #
Y007512K5890T9L
JLCPCB Part #
C1464886
Description
-55℃~+125℃ 12.589kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS