Y006680R0000T9L
MFR.Part #
Y006680R0000T9L
JLCPCB Part #
C1493623
Package
TO-204AA-4
Description
-55℃~+150℃ 10W 80Ω ±0.01% ±2ppm/℃ TO-204AA-4 Through Hole Resistors ROHS