Y0062960R000B9L
MFR.Part #
Y0062960R000B9L
JLCPCB Part #
C1469044
Description
-55℃~+125℃ 600mW 960Ω ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS