Y0062834R000T0L
MFR.Part #
Y0062834R000T0L
JLCPCB Part #
C1477964
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 834Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors