Y006230R0000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y006230R0000T0L
JLCPCB Part #
C1490980
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 30Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors