Y006225R0000T9L
MFR.Part #
Y006225R0000T9L
JLCPCB Part #
C1490814
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS