Y0062250R000B9L
MFR.Part #
Y0062250R000B9L
JLCPCB Part #
C1476022
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS