Y00621K99520T9L
MFR.Part #
Y00621K99520T9L
JLCPCB Part #
C1490779
Description
-55℃~+125℃ 1.9952kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS