Y006218K0400F9L
MFR.Part #
Y006218K0400F9L
JLCPCB Part #
C1467434
Description
-55℃~+125℃ 18.04kΩ 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS