Y006212K1000T14L
MFR.Part #
Y006212K1000T14L
JLCPCB Part #
C1477110
Description
-55℃~+125℃ 12.1kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors