Y00609K58700B0L
MFR.Part #
Y00609K58700B0L
JLCPCB Part #
C1455995
Description
-55℃~+125℃ 250mW 9.587kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors