Y006032K4000B9L
MFR.Part #
Y006032K4000B9L
JLCPCB Part #
C1458388
Description
-55℃~+125℃ 250mW 32.4kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS