Y006010K0000T0L
MFR.Part #
Y006010K0000T0L
JLCPCB Part #
C3398547
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors