Y0060100R000B9L
MFR.Part #
Y0060100R000B9L
JLCPCB Part #
C3391799
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 250mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS