Y0058392R000F0L
MFR.Part #
Y0058392R000F0L
JLCPCB Part #
C1452756
Description
-55℃~+125℃ 300mW 392Ω ±1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors