Y00581K04580T0L
MFR.Part #
Y00581K04580T0L
JLCPCB Part #
C1459377
Description
-55℃~+125℃ 1.0458kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors