Y0054115K172T0L
MFR.Part #
Y0054115K172T0L
JLCPCB Part #
C1481336
Description
-55℃~+125℃ 115.172kΩ 500mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors