Y002620R0000B9L
MFR.Part #
Y002620R0000B9L
JLCPCB Part #
C1569834
Description
20Ω 5W ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS