Y0024635R000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0024635R000B9L
JLCPCB Part #
C1485539
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 635Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS