Y0022900K000T0L
MFR.Part #
Y0022900K000T0L
JLCPCB Part #
C1493377
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 500mW 900kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors