Y00201R00000D9L
MFR.Part #
Y00201R00000D9L
JLCPCB Part #
C1481160
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 500mW ±0.5% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS