Y0015204R081T0L
MFR.Part #
Y0015204R081T0L
JLCPCB Part #
C1466809
Description
-55℃~+125℃ 204.081Ω 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors