Y0013100R000T9L
MFR.Part #
Y0013100R000T9L
JLCPCB Part #
C1491251
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 2W ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS