Y0011400K000A0L
MFR.Part #
Y0011400K000A0L
JLCPCB Part #
C1493765
Description
-55℃~+125℃ 400kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS