Y0007750R500F9L
MFR.Part #
Y0007750R500F9L
JLCPCB Part #
C1461943
Description
-55℃~+125℃ 600mW 750.5Ω ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS