Y00073K99000V0L
MFR.Part #
Y00073K99000V0L
JLCPCB Part #
C1485802
Description
-55℃~+125℃ 3.99kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors