Y00073K72000T9L
MFR.Part #
Y00073K72000T9L
JLCPCB Part #
C1492514
Description
-55℃~+125℃ 3.72kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS