Y00072R40000D9L
MFR.Part #
Y00072R40000D9L
JLCPCB Part #
C1464603
Description
-55℃~+125℃ 2.4Ω 600mW ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS