Y00072R00000B9L
MFR.Part #
Y00072R00000B9L
JLCPCB Part #
C3558550
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS