Y00072K84000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00072K84000B9L
JLCPCB Part #
C1471495
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.84kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS