Y000726K4000T9L
MFR.Part #
Y000726K4000T9L
JLCPCB Part #
C1491833
Description
-55℃~+125℃ 26.4kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS