Y000722K8000T0L
MFR.Part #
Y000722K8000T0L
JLCPCB Part #
C1480164
Description
-55℃~+125℃ 22.8kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors