Y00071K19390V0L
MFR.Part #
Y00071K19390V0L
JLCPCB Part #
C1483031
Description
-55℃~+125℃ 1.1939kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors