Y000719K4900V0L
MFR.Part #
Y000719K4900V0L
JLCPCB Part #
C1486120
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 19.49kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors