Y0007187R000A0L
MFR.Part #
Y0007187R000A0L
JLCPCB Part #
C1469340
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 187Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors